#16 2013-06-02 18:56:16

 Agness7

Nowy użytkownik

Skąd: Tokio (troll)
Zarejestrowany: 2013-05-14
Posty: 72
Punktów :   

Re: Lustrzane jezioro

- Lisa, Grey ma troszkę racji co do twojej rodziny. Z czasów Twiglith Sparkle (nie wiem jak to się pisze tak naprawdę) alikornami były tylko księżniczki, nawet nie książęta. Ale nic. Czasy się zmieniają. Teraz każdy jest alikornem. Przynajmniej większość. No i nie widuję już ziemskich kucyków, ich era pewnie dobiegła końca - powiedziała głęboko wzdychając Stormy i poszła do kawiarni.

Offline

 

#17 2013-06-07 14:10:43

 Jotjotek

http://img844.imageshack.us/img844/6018/farmerv.png

Skąd: Farma w Ponyville :)
Zarejestrowany: 2013-05-16
Posty: 40
Punktów :   

Re: Lustrzane jezioro

Nic nie widziałam. Potem zdołałam dostrzec jakiegoś kucyka. To był alicorn. Ale inny niż wszystkie... Był taki... Mroczny i zimny. Nagle ocknęłam się. Ledwo stałam na nogach. Moja siostra podbiegła do mnie i pomogła mi wstać.
-Uh... Ok, już dobrze.- powiedziałam do siostry i obejrzałam się Wszędzie stały kucyki.
-Muszę odpocząć, idę do biblioteki.- szepnęłam i chwiejnym krokiem ruszyłam w drogę
Dlaczego musiałam tam wylądować? Jak ja nie lubię gdy wszyscy się na mnie patrzą. I skąd tam tyle kucyków? Przecież to mało popularne miejsce.- rozmyślałam w czasie drogi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sesjeonline.pun.pl www.metin2privcenter.pun.pl www.pedagogika-ewip.pun.pl www.ggczat.pun.pl www.klimatyzacje.pun.pl